Informatsioon

 

Alates 1. aprillist 2024 tagatakse juurdepääs Narva Spordikooli Energia registreeritud elektroonilistele dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, Narva linna dokumendiregistri avaliku vaate kaudu. Narva Spordikooli Energia dokumentide otsimiseks tuleb otsinguväljas “Üksus” valida asutuse nimetuse. Juurdepääsupiiranguga dokumentide kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed.

Dokumendiregistri  link http://dhs.narva.ee/?page=pub_startup&desktop=57835&tid=1&u=20101006132412=20090115080707&desktop=57835

  

 

Ukrainast saabunud laps ja noor Eestis

Ukrainast saabunud laps ja noor Eestis | Haridus- ja Teadusministeerium (hm.ee)

 

Tähelepanu, koroonaviirus!

https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

https://www.kriis.ee/et

Taustainfo

Viiruste ennetamiseks pese käsi regulaarselt ja hoolikalt. Köhides ning aevastades kata nina ja suu käsivarrega. Kasutatud taskurätt viska kohe ära. Tõbisena jää koju. Viirushaigusesse nakatumise kahtluse korral väldi kokkupuudet teiste inimestega.

Infot, millal on üldse põhjust kahtlustada nakatumist leiab www.koroonaviirus.ee. Kui kahtlustad nakatumist koroonaviirusesse, pea nõu perearsti või nõuandeliiniga 1220. Tõsisema tervisemure korral nagu hingamisraskused helista 112. Kindlasti ära mine ise perearsti vastuvõtule või erakorralise meditsiini osakonda kohale.

Valmisid viiruseennetuse teavitusmaterjalid

Terviseametil said valmis avalikult kasutatavad plakatidisainid ja käitumisjuhised, mis puudutavad muu hulgas küsimusi, kuidas ennetada viiruse levikut või kuidas käituda, kui kahtlustatakse koroona-viirusesse nakatumist jne.

Valminud materjalid on avatud kasutamiseks – organisatsioonid, ettevõtted, eraisikud ja teised saavad neid kasutada plakatite, flaierite, käitumisjuhiste trükkimiseks või digitaalseks levitamiseks.

Materjalid on pdf- või png-formaadis. Enamik materjale on kolmes keeles. Materjalid leiab Terviseameti kodulehelt ja aadressilt. Seal nende materjalide hulk täieneb.